Otomatik kepenk

Otomatik Kepenk Sistemi Çözümleri

Dükkan, depo ve de mağazaların güvenliğini sağlama konusunda kepenkler, iş yerlerinin olmazsa olmaz en önemli parçasıdır.

Hırsızlara karşı koruma sağlamak için ya da içeride bulunan malzemelerin;toz yağmur vb. faktörlerden etkilenmesini önleyebilmek amacıyla kullanılmaya devam etmektedir.

Ancak bu sistemlerin beden gücü gerektirmesi için manuel kepenk sistem olduğunda kullanıcılar tarafından büyük bir iş yükü oluşturmaktadır.

Bunun yanında depo ve mağaza gibi çok kere açılıp kapanması gereken yerlerde çabuk hasarların oluşması yüzünden koruma kullanım ömürleri kısalmaktadır. İş yükünü azaltan otomatik kepenk sistemleri kumandayla kontrol edilebilmesi sebebiyle beden gücü gerektirmemektedir.

Otomatik kepenk sistemlerinde 4 hammadde ön plana çıkmaktadır:

1) Alüminyum Kepenk

2) Çelik Kepenk

3) Demir Kepenk

4) Cam Kepenk

 

Otomatik kepenk sistemleri, yapısı itibariyle de daha kullanışlı olduğu için sık kapanıp açılan yerler için oldukça uygun olmanın yanında yeterli motor gücüyle de kullanılabilir.

Alüminyum hammaddeden yapılan kepenkler poliüretanla doldurularak ses ve ısı yalıtımını sağlayarak daha avantajlı bir kullanım sağlayacaktır.

Kullanım sağlanacak olan mekana göre de dolgusuz alüminyum kepenkler tercih edilebilir.

Sadece iş yerleri için değil garaj gibi koruma gerektiren mekanlarda da kullanılabilen otomatik kepenk sistemleri seçilirken ihtiyaca uygun çözümleri sunarak kaliteyi müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Rüzgara ve de darbe alma riski vb. durumların otomatik kepenklerin sistemlerini bozabilecek her türlü problemler için firmamız destek üretmektedir.

Otomatik kepenk sistemi alanında sektörün en iyisi olan firmamız her mekana uygun kepenk çeşitleri modelleriyle müşterilerine yardımcı olmaya devam etmektedir.

Kepenk çeşitlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri de otomatik kepenk çeşitlerinde motor gücü ve hacimdir .

Ayrıntılar İçin Bizi Arayın!

Dükkan ve garaj kapısı gibi sürekli olarak aktif olan kepenkler uygun olan motorun seçilerek kullanım ömrünün uzun olması açısından oldukça önemlidir.

Elektronik kepenk sistemleri mevcut olduğu gibi cam sistemli ve de manuel sistemli motorlu kepenkler kullanılacağı alanlara göre tercih edilmeli buna da özellikle dikkat edilmelidir.

Bunun için de uzman ve tecrübeli bir ekiple çalışmak müşteriler için büyük önem arz etmektedir.

Otogar gibi büyük yapılı araçların girip çıktığı ve de işlem hacmi olarakta daha büyük mekanlar için çelik kepenk sistemlerinin tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Bu çeşit otomatik kepenkler daha çok tercih edilerek endüstriyel motor kullanılması gerekmektedir.

Otomatik kepenk sistemleri için dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise kepenklerini yapılacak mekanın yağış durumun ve denemden ne kadar etkileneceğinin tespit edilmesidir.

Yanlış tercih edilen malzeme seçimleri sebebiyle oksidasyon problemlerinin yaşanması gibi problemlerin ortaya çıkması, otomatik kepenklerin kullanım ömrünü azaltmaktadır.

Kullanım sağlanacak olan alana göre kepenk sistemlerini tercih etmek ve de mimari olarak destek almak için Konfor Otomasyon Otomatik Kepenk Sistemleri için firmamıza ulaşabilir hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Endüstriyel amaçlı tercih edilen kepenk çeşitlerinin, depo ya da yükleme noktaları gibi sık kullanım gerektiren alanlarda otomatik ve de fotoselli kepenk sistemlerinden kullanmak; araçların ya da depoda ki ürünlerin zarar görmemesi için oldukça önemli bir noktadır. Kepenk motor sistemlerinin ısınmama yapmaması sebebiyle, sık kullanıma uygun olarak çoğunlukla tercih edilmektedir.

Hırsızlık vb. olumsuz durumların meydana gelmesi gibi durumlarda güvenlik imkanı sunan otomatik kepenk sistemlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz.

Alüminyum kepenk çeşitleri ile tasarlanan kepenk sistemleri sayesinde gürültüsüz olarak kepenk kullanımları için; daha az bant hacmi sayesinde daha çok alan sağlaması sayesinde, çoğunlukla tercih edilen modellerimiz in başında gelmektedir.

Araçlardan inilmeden ve de beden gücü harcanmadan kullanabilecek olan otomatik kepenk sistemleri, müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sac kepenkler çoğunlukla daha uygun fiyatlı ürün çeşidi olsa da sık açılıp kapanma gibi durumlarda; paslanma ya da darbelere bağlı olarak bozulma gibi durumların ortaya çıkması sebebiyle, otomatik kepenk sistemleri müşterilerimiz tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Bunun yanında manuel kepenk sistemlerine göre oldukça sessiz çalışan bu modeller, çevreye rahatsızlık vermeyi de engellemektedir.

Güvenlik açısından da yetersiz kalan bu kepenk çeşitleri hırsızlara da karşı fazla bir koruma sağlayamamaktadır.

Konfor Otomasyon Otomatik kepenk sistemleri, kepenk sistemleri sektöründe uzun yıllar sağladığımız güven ve kaliteyle sizlerinde güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Gerektiği durumlar da birden fazla kumanda tanımlanabilecek kepenk sistemlerimiz mevcuttur.

Talep edilen ölçü ve de renklerde ürettiğimiz otomatik kepenk seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Kepenk çeşitlerimizde kaliteli hizmet imkanlarımızdan yararlanarak iş yeri, depo ve otogar gibi güvenliğini arttırmak istenilen noktaya gelerek, yerinde kepenk çeşitleri tespit olanağımızdan faydalanabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

Alanında uzman olan kadromuz ile kaliteli kepenk malzemelerini uygun fiyata kaliteye sunma ilkemizle; müşteri memnuniyetini garanti ederek müşterilerimiz memnun etmekteyiz.

Otomatik kepenk sistemleri için Konfor Otomasyon olarak bizimle iletişime geçebilir ürünlerimizin kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Yorum yap