Kepenk çeşitleri

Otomatik Kepenk Çeşitleri

Otomatik Kepenk Çeşitleri ve Fiyatları

İş yerlerinin güvenliğini artırmak açısından otomatik kepenk sistemleri son derece işlevseldir. Otomatik oldukları için kolayca çalıştırılabilen bu kepenk sistemleri iş yerlerinin daha güvenli hale gelmesinde son derece önemlidir. Çok güçlü motor sitemlerine sahip olmaları sayesinde uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir sistemlerdir. Bununla birlikte herhangi bir dengeleme sistemine ihtiyaç duyulmaması da avantajları arasındadır.

Garaj kapısı olarak da kullanılabilen bu otomatik kepenk sistemleri emniyet fotosel sistemlerine sahip olabilirler. Tamamen kullanıcı ihtiyacına yönelik olması bu kepenk sistemlerinin en büyük avantajları arasındadır. Aynı zamanda elektrik ile çalışabiliyor olmasına rağmen elektrik kesintisi durumunda manüel olarak açılıp kapanabilme sistemine sahiptirler.

 

Elektrikli kepenk sistemleri günümüzün en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Uzaktan kumanda ile çalışabilme özelliğinin bulunması bu kepenk sistemlerini kolayca idare edebilme avantajı doğurmaktadır. Farklı özelliklerde tasarlanan çelik kepenk modelleri kullanımlarının yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte çok farklı ölçülerde tasarlanabilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri Özellikleri

İş yerleri ve garaj girişleri için profesyonel çözümler olan otomatik kepenk çeşitleri binaların değerini artıran ürünlerdir. Farklı model ve renklerde tasarlanıyor olması bina ile tam bir uyum yaratabilmesine imkân tanımaktadır. Motorlu kepenk modellerinin öne çıkan özellikleri arasında şunları saymak mümkündür:

 

l Bu kepenk sistemleri son derece sessiz bir motor yapısına sahiptir.

l Elektrikler kesildiğinde manüel olarak açabilir ya da kapatabilirsiniz.

l Yedek jeneratörü sayesinde çalışmasında herhangi bir aksama olmaz.

l Farklı ebatlarda tasarlanabilirler.

l Montaj ve servis hizmeti gibi çeşitli avantajları bulunur.

l Hızlı ve pratik kullanım imkanı yaratır.

l Hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı yüksek bir koruma sağlar.

l İçeride ki tüm ürün ve araçları çevresel etkilerden yüksek oranda korumaya alır.

Yeni nesil sistemler olması bu otomatik kepenk sistemlerinin hemen her yerde kullanılabilmesine imkân tanımaktadır. İş yerlerini kapattığınız zamanlarda içeriye girilmesi mümkün olmamaktadır. Bu nedenle de birçok iş yerinin güvenliği açısından son derece gerekli olan sistemlerdir.

Motorlu Kepenk Çeşitleri Neler?

Günümüzde teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte kepenk sistemlerinde öne çıkan birçok model bulunmaktadır. Binaların dekorunu tamamlayan aynı zamanda güvenlik düzeyini artıran kepenkler elektrikli panjur şeklinde de tasarlanmaktadır. Restoranlarda, kafelerde ve diğer tüm açık alanlarda kapalı bir ortam yaratabilmek için çok idealdir.

 

Kuyumcu ve döviz büroları gibi mekânların girişlerinde daha sağlam bir kapı sistemi kullanmak isterseniz kepenk kapı modellerinden yararlanabilirsiniz. Dayanıklılık yönünden oldukça iyi standartlarda kapılardır. Özellikle malzemesinin sağlam olması iş yerlerini dışarıdan gelen her türlü darbeden koruyabilecek niteliktedir. Günümüzde birçok işletmede alüminyum kepenk sistemlerinden yararlanılmaktadır.

 

En çok tercih edilenler arasında ise cam kepenk modelleri oldukça bilinen sistemlerdir. Bu sistemler özellikle AVM içerisinde bulunan dükkânlar için çok işlevseldir. Hem içeriyi ve dışarıyı rahatlıkla görebilme imkânı sunması hem de son derece güvenli ve sağlam olmaları tercih edilme nedenleridir. Günümüzde birçok farklı otomatik kepenk modeli bulunmaktadır.

Otomatik Kepenk Fiyatları

İş yeri sahipleri açısından çok merak edilen konular arasında otomatik kepenk fiyatları da yer almaktadır. Bu kepenk sistemleri beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan ürünlerdir ve iş yerlerinde güvenlik açısından son derece gereklidir. Bir iş yerinde kepenk bulunması demek hırsızlık karşısında çok ciddi bir önlem almak demektir.

 

Otomatik kepenk yaptırma konusunda kişiler farklı fiyatlarla karşılaşabilirler. Bu fiyatlar kepenklerin modeline ve boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren bu sistemler kullanım açısından son derece rahattır. Aynı zamanda da müşteri bütçesine dost tasarımlardır. İş yerlerinde güvenlik düzeyini artırarak daha profesyonel ortam yaratmak isterseniz modelleri inceleyebilirsiniz.

Yorum yap