hızlı açılır pvc kapı - otomatik

Endüstriyel Hızlı Açılır PVC Kapılar

Yapı sektöründe her geçen gün biraz daha kullanımında artış meydana gelen endüstriyel hızlı açılır PVC kapılar işlevsellikleri ile öne çıkan tasarımlardır. Hızlı pvc kapı modelleri endüstriyel işletmelerde işleri kolaylaştıran ve iş gücünü hafifleten tasarımlardır. Hem kullanım rahatlığı açısından hem de güvenliği sağlaması bakımından günümüzde en çok tercih edilen işletme kapı modelleri arasında yer almaktadır.

 

Yüksek hızlı pvc kapı modelleri ile işletmelerde yapılan işlemlerin kolaylaştırılması ve giriş çıkışların daha rahat hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Bu kapılar son derece kaliteli materyallerden üretildiğinden uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilirler. Bir diğer önemli avantajı da kapıların uzun bir süre çok fazla bakım gerektirmeden kullanım imkanı sunmasıdır. 

Endüstriyel Hızlı Açılır PVC Kapı Avantajları

Hızlı branda kapı modelleri iş yerlerinde ve fabrikalarda giriş ve çıkışlar açısından son derece ideal çözümlerdir. Bu kapı modellerinin avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

l İdeal enerji çözümü olarak son derece idealdir.

l Operasyonu kolaylaştırır ve hızlandırır.

l Çalışanların güvenliğinin artırılmasında yardımcıdır.

l Fotoseller sayesinde son derece hızlı bir gelişmiş algılama yeteneği vardır.

l İş akışında meydana gelen giriş ve çıkış aksamalarını en aza indirir.

l Son derece sessiz bir şekilde çalışır.

l İçerinin kirlenmesini en aza indirir.

Bunların yanında kolay bir şekilde kullanılabilmesi de avantajları arasında yer alır. Hem kolay bakımı yapılır hem de düşük bakım ihtiyacı vardır. Çok dayanıklı olmaları da kullanımları açısından son derece öne çıkan özellikleri arasındadır. Çok yönlü olan hızlı pvc kapı modelleri kullanıcı gereksinimlerine göre geniş renk ve boyut seçenekleri sunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin Bizi Arayın!

Endüstriyel Hızlı PVC Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Branda kapı sistemleri kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanan kapılardır. Tasarım olarak işletmelerin girişlerinde giriş ve çıkışları hızlandıran bu kapılar birçok farklı özelliği ile öne çıkmaktadır. Bu kapılar en iyi materyallerden tasarlanırlar. İç kısmında bulunan barlar hem çelik hem de alüminyum kullanılarak üretilmektedir.

 

Şeffaf pencereler tercih edildiğinde kapının dış kısımlarını rahatlıkla görebilme imkânı vardır. Aynı zamanda hareket alanı da fotosel desteği sayesinde daha da güvene alınmış bulunmaktadır. Hızları ise standart olarak ayarlanmaktadır. Bu kapılarda otomatik kullanım olduğundan hızları 10 ile 60 saniye arasında rahatlıkla ayarlanabilmektedir.

 

Yumuşak duruş ve kalkış fonksiyonları olan otomatik branda kapı modelleri kullanımı bakımından herhangi bir risk doğurmazlar. Otomatik olmalarına karşın dahi elektrik kesintisi olduğunda rahatlıkla çevirme kolu kullanılarak kullanılma imkânı sunar. Bu kapılar genel olarak dış mekânlarda kullanılsa da işletmenin büyüklüğüne göre iç mekânlarda da kullanılabilecek tasarımlardır. Hızlı rüzgârlara ve diğer tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklı kapılardır. Çok büyük ölçekte de üretilebilecek kapı modelleridir. Branda garaj kapısı olarak da tercih edilen hızlı pvc kapılar beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır. Kullanıcı ihtiyacına yanıt veren hızlı pvc sarmal kapı modelleri sessiz ve hızlı çalışması nedeniyle endüstriyel işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kapılar ortam ısısını dengede tutmakla kalmaz aynı zamanda mekânları tozdan ve birçok çevresel etmenden de korur.

Endüstriyel Hızlı Açılır PVC Kapı Fiyatları

Hızlı pvc kapı fiyatları konusunda standart bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Seçtiğinin kapının modeli ve boyutları fiyatlar üzerinde oldukça etkili olmaktadır. Hızlı pvc kapı modelleri yüksek standartlarda malzemelerden tasarlanırlar ve işlevsellikleri son derece iyidir.

 

Günümüzde fabrikalarda, hastane ortamlarında, gıda ve kimya üretim işletmelerinde, depo alanlarında, showroomlarda, otomotiv servislerinde sıklıkla kullanılan kapı modelleridir. Hızlı açılma ve kapanma özelliği sayesinde zamandan tasarruf elde etmek isteyen işletme sahipleri açısından son derece işlevseldir.

Yorum yap