Konfor Otomasyon

Konfor Otomasyon Ltd. Şti olarak, kapı sistemleri konusunda dünyadaki gelişmeleri fark ederek potansiyeli değerlendirmek için 10 yılı aşkın tecrübemizle faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana  ülkemizdeki kapı sistemleri sektörünün temellerini atan lider bir kuruluş olan Konfor Otomasyon, her geçen gün kendisini güncellemek ve geliştirmek adına adımlar atan bir firmadır.

Sektördeki tüm teknolojik gelişmeleri ve inovatif ürünleri yakından takip eden müessesemiz, güvenlik ve kaliteye önem vere kurumsal anlayışını daima ön plânda tutarak faaliyetlerini sürdürür. Tüm bu anlayışımız ile 2011 yılından günümüze kadar hizmet verdiğimiz kapı sistemlerinin uzun yıllardır güvenle çalışmaya devam etmesinin haklı gururunu yaşıyoruz. Her bir işimizden kazandığımız deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, hem satış ve montaj, hem de sonrasındaki destek ve servis ağımız sayesinde, giderek üstün teknolojik donanımlara sahip ürünleri sizlerle buluşturmanın ayrıcalığını yaşıyoruz.

Birlikte yola çıktığımız tüm seçkin müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor, isteklerinin ve beklentilerinin maddi bir karşılığını olmadığını çok iyi biliyoruz. Bu sebeple sektöre katılan binlerce firma arasındaki farkımızı hissettiriyor, kısa sürede büyük işlere imza atmanın onurunu yaşıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön plânda tutan Konfor Otomasyon, siz değerli müşterilerimize her daim en iyi fiyat garantisini sağlamaktadır. Uygun zamanda ve uygun uygulama alanlarında sektörün en deneyimli uzman montaj kadrosunu hizmetine sunuyoruz. Sizleri de mutlu ve gülen müşterilerimiz arasına katmak için yeni üretim anlayışları konusunda var gücümüzde emek sarfedeceğimizi bilmenizi isteriz.

Kaliteli üretim, montaj ve bakım, uzman kadro ile hizmetin en hızlısı 7/24 hizmet anlayışı ile Konfor Otomasyon güvencesinde…

Misyonumuz

Müşterimize her daim en kaliteli ürünleri kullanarak uzun ömürlü hizmet vermek ve sektöre katkı sağlayarak inovasyon yaratmak misyonumuzdur. Firmamızın değişmez misyonu, tüm hizmet ilişkilerimizde saygılı, samimi, adaletli, şeffaf ve dürüst bir yapı içerisinde çalışmaktır.

Vizyonumuz

Yerel pazarımız başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren öncü bir marka oluşturmak ve bu marka güvencesi altında profesyonel insanlarla müşterilerimizi memnun etmek vizyonumuzdur.